All for Joomla All for Webmasters
Bize Ulaşın
0216 311 17 05
E-posta Adresi
satis@atlantikelektrik.com.tr
Whatsapp:
0541 689 9033
E - Market " n11 "

KURUMSAL

2004 yılında merkezimiz oln yenidoğan’da hizmetvermeye başlayan Atlantik Elektrik Sarıgazi şubesiyle hızla
büyümeye devam ediyor.

Yok-yokun en büyük temsilcisi olarak müşterilerine en iyi hizmet, kaliteli ürün ve cazip fiyatlarıyla varolmaya devam edecek. Teknik bilgisi yüksek olan çalışma arkadaşlarımızla; Bina otomasyon, Uydu ” Dijiturk, D-smart ” ve Güvenlik Sistemleri, Avize Aydınlatma,
Elektrik – Elektronik İşlerimizde Tek Adres Atlantik Elektrik

Çünkü Bizim Felsefemiz;
Güvene Dayalı Müşteri Memnuniyeti…

MİSYONUMUZ

  • Tecrübeli kadrolarımız ile müşterilerimize zamanında, ekonomik, güvenilir ve dünya standardında hızlı çözümler sunmak.
  • Teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek müşterilerimizin kaynaklarını aktif bir şekilde kullanmalarını sağlayıcı tedbirler almak.
  • İşimizi yaparken çevremize karşı olan sosyal sorumluluklarımızı asla unutmadan, gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak.

VİZYONUMUZ

  • Elektrik ve enerji sektöründe mühendislik, müşavirlik, taahhüt, satış ve satış sonrası bakım konularında ismi güven, kaliteli hizmet ve ürün, çözüm odaklı yaklaşımla ve kaynakları en etkin kullanan, çevreci, dünyaya ve doğaya saygılı bir firma olarak bilinmek.
  • Eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayan, onlara en doğru çözümleri, kaynaklarını da en etkin şekilde kullanarak sunan bir anlayışla çalışarak, müşterilerine değer katan, sektörde öncü bir firma olmak.