All for Joomla All for Webmasters
Bize Ulaşın
0216 311 17 05
E-posta Adresi
satis@atlantikelektrik.com.tr
Whatsapp:
0541 689 9033
E - Market " n11 "

İşyeri Güvenlik Sistemleri

Zamanımızın çok büyük bir bölümünü geçirdiğimiz hatta hayatımızı kazandığımız iş yerlerimizi kapatıp gittikten sonra yahut hafta sonları güvenlikle ilgili kaygılarınız oldu mu?
Veya gece geç saatlere kadar çalışırken kendinizi tedirgin hissettiğiniz zamanlar?
Ne yazık ki ülkemizde hırsızlık, gasp gibi suç oranları giderek artıyor. İhtiyaç duyduğunuz güven ortamını ATLANTİK GÜVENLİK size uygun çözümler ve uygun fiyatlarla sağlıyor.

 

Ofis ve İş Yerinizde Kullanabileceğiniz Güvenlik Sistemleri:

Alarm Sistemleri:

Alarm Paneli, Tuş Takımı, Hareket Dedektörleri, Manyetik Kontaklar, Harici Sirenler ile ofis ve iş yerinizi hırsızlığa karşı koruma altına alabilirsiniz. İlave edilecek duman, gaz, su baskını sensörleri ile de istenmeyen durumlara karşı da önlem alabilirsiniz. Panik Butonları ile olası tehdit ve saldırıları da güvenlik güçlerine bildirebilirsiniz.

Alarm Merkezi:

7 Gün 24 Saat hizmet veren Alarm Merkezimiz alarm panellerinden gelen alarm sinyallerini değerlendirerek güvenlik güçlerinin (polis, jandarma, itfaiye) olay yerine yönlendirilmesini sağlar. Bunun yanında sisteminizin kaçta kurulup, kaçta kapandığı, kimin açıp kimin kapadığı ve olay bilgilerini size istenilen periyotta raporlar halinde gönderir.

Kapalı Devre Kamera (CCTV) Sistemleri:

Ofis veya iş yerlerine kurulacak kamera sistemi farklı mekanlarda gerçekleşen olayların tek noktadan izlenmesini ve kaydedilmesini sağlar. CCTV Sistemleri sayesinde işletmelerde güvenliğin yanında verimlilik arttırılabileceği gibi çeşitli iş operasyonlarına da olanak sağlamaktadır.
Güvenlik kameralarının görüntülerine 7 Gün 24 Saat ister evinizden, ister başka şehirden, isterseniz başka bir ülkeden kişisel bilgisayarlarınız, cep telefonlarınız ve labletinizden erişebilirsiniz.

Geçiş Kontrol Sistemleri:

Geçiş Kontrol Sistemleri sayesinde çalışanlarınız yetkileri olan yerlere kolaylıkla girip çıkarken davetsiz misafirlere kapılarınız kapalı olacaktır.
Geçiş Kontrol Sistemleri sadece kapıları açıp kapamaktan çok daha fazla işleve sahiptir. İş yerinizin büyüklüğüne bağlı olmaksızın tüm giriş çıkışlarda sizin istediğiniz şekilde ve size özel sistemler kurabiliriz.